Dan škole: životne vrijednosti

Prošla sedmica bila je u znaku obilježavanja Dana naše škole. Odjeljenske zajednice su nizom oktivnosti kojima su promovisali pozitivne životne vrijednosti.

Učenici osmog razreda promovisali su prijateljstvo kroz nastavni predmet Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost.

U petak, 26. aprila 2019. godine, održana je završna manisfestacija na kojoj su odjeljenske zajednice učenika od prvog do četvrtog razreda kroz različite aktivnosti i uz podršku svojih učiteljica i roditelja promovisali: toleranciju, jedinstvo, zahvalnost, zdrav život, kreativnost, ljubav, zajedništvo, drugarstvo, iskrenost, stvaranje, poštovanje i ljubaznost.

Članovi hora  pozdravili su  nas riječima i melodijom koja nosi najljepšu poruku mira i ljubavi.

Mnoštvo aktivnosti satkano u mozaik najljepše odgojne priče kojim smo se predstavili nose poruku da različitosti čine život ljepšim.