Ekipa učenika sedmog razreda četvrta na “Danima sjećanja”

U okviru obilježavanja “Dana sjećanja” učiteljicu Fatimu Gunić i učenike Adisa Mujala, Vedada Mujkanovića i Feđe Salkića, koji su poginuli tokom opsade Sarajeva, organizovan je i malonogometni turnir na kojem je učestvovala i ekipa sastavljena od učenika sedmog razreda naše škole. Nakon pobjede nad vršnjacima iz Osnovne škole “Džemaludin Čaušević” rezultatom 4:2 , naši su izgubili utakmicu za finale od učenika Osnovne škole “Umihana Čuvidina” rezultatom 1:3. U utakmici za treće mjesto naši su izgubili nakon izvođena penala 2:3 (1:1 nakon regularnog toka utakmice) od ekipe Osnovne škole “Sokolje”.  Pobjednik turnira je ekipa domaćina.

Našu školu predstavljali su:

1. Albin Lončar (gk)
  2. Asmir Ahmetagić (C)
  3. Emir Smailbegović
  4. Eldar Ibrahimović
  5. Danin Sejdić
  6. Kenan Korjenić
  7. Faris Brutus
  8. Tarik Kaljača
  9. Aner Turković
  10. Irhad Rondić

Osim na takmičenju u fudbalu, učenici naše škole učestvovali su i u revijalnom košarkaškom meču, u kojem su igrali sa učenicima škole domaćina.