Osvojeno 2. mjesto iz engleskog jezika

U subotu, 13.4.2024. godine učenici osmog i devetog razreda su učestvovali na takmičenju iz engleskog jezika pod nazivom „Stars of English“ u Richmond Park školi. Na ovom takmičenju učestvovao je veliki broj učenika iz nekoliko gradova Bosne i Hercegovine, a takmičili su se u četiri kategorije:
1. Short movie (Kratki film)
2. English World Cup 2024 (Svjetski kup engleskog jezika)
3. Persuasive Speaking (Uvjerljivi govor) i
4. Spelling Bee (Izazov sricanja)
Naši učenici su ostvarili sjajne rezultate i osvojili ukupno pet nagrada.
Učenik Imran Muhović (IX1)-2. mjesto u kategoriji English World Cup za deveti razred (nastavnica Emina Ramović).
Učenica Ajša Cikotić (IX2)-3. mjesto u kategoriji English World Cup za deveti razred (nastavnica Emina Ramović).
Učenik Ahmed Topčić (VIII2)- 2. mjesto u kategoriji English World Cup za osmi razred (nastavnica Amila Islamović).
Učenica Umihana Lavić (VIII3)-3. mjesto u kategoriji Persuasive Speaking za osmi razred (nastavnica Amila Islamović).
Osim toga, naši učenici Sarah Salčin VIII2, Ajša Kapetanović VIII2, Anur Jamaković IX3,
Hodžić Nejra IX1 i Ejna Muhić VIII3 su osvojili 2. mjesto u kategoriji Short movie (nastavnice Amila Islamović i Emina Ramović).

Iskrene čestitke upućujemo našim nastavnicama i vrijednim učenicima.