Sretno prvačići!

I ove godine, naša škola je bila ponosni sudionik manifestacije “Prvačići, sretno!” koja je oduševila sve prisutne.
Kroz pjesmu, ples i smijeh, naši prvačići su započeli svoje školsko putovanje s velikim entuzijazmom. Mravko Travko i omiljeni crtići bili su njihovi saputnici, prateći ih na prvom koraku u svijet znanja i otkrića.
Manifestacija “Prvačići, sretno!” nije samo jedan dan u godini. To je početak avanture koja će trajati godinama.
Neka ovo putovanje naših prvačića bude ispunjeno radošću, učenjem i prijateljstvom. Jer, kao što smo danas vidjeli, zajedno smo jači i možemo stvoriti svijet boljim mjestom za sve.
Hvala Općini Novi Grad Sarajevo na nezaboravnom danu, i hvala svima vama što ste bili dio ovog čarobnog trenutka.