KVIKO Liga osnovnih škola: Naši pobijedili rezultatom 8:0

U okviru prvog kola KVIKO Lige osnovnih škola, naša ekipa odigrala je utakmicu protiv vršnjaka iz Osnovne škole “Pofalići”. U utakmici sa najviše pogodaka u prvom kolu, naši su slavili rezultatom 8:0, uz pet različitih strijelaca.

U nastavku teksta prenosimo izvještaj sa utakmice, koji je objavljen na portalu scsport.ba.

OŠ Meša Selimović – OŠ Pofalići 8:0 (Šušić x3, Bukićx2, Čaušević, Mehmedović, Topalović)

Meša Selimović je sa dva brza pogotka Šušića otvorio utakmicu, da bi krajem poluvremena Čaušević postigao gol te se na odmor otišlo sa visokih 3:0 u korist domaćih.

U drugom poluvremena domaći su nastavili sa dobrom igrom te su sredinom ovog perioda igre preko Bukića došli do 4:0, da bi par minuta kasnije hettrick na ovom meču postigao Šušić i tako svojoj ekipi donio visoku prednost.

Do kraja meča Meša Selimović je preko Bukića, Mehmedovića i Topalovića stigli do uvjerljive pobjede od 8:0.

OŠ Meša Selimović: Damir Đošović, Albin Lončar, Sabit Papić, Kemal Čaušević, Emin Vranešić, Ernad Šušić, Adi Bukić, Dževad Zarifović, Adi Topalović, Muhamed Mehmedović

OŠ Pofalići: Ajdin Bajgorić, Belmin Hasković, Faris Gigić, Dino Morina, Vedad Krupalija, Elmin Jošanica, Asmir Zukorlić, Bilal Pačariz.